Curriculum Vitae


 

 


Opleidingen

 



2011 – 2015 Amsterdamse Toneelschool&Kleinkunstacademie Amsterdam

2010 – 2011 Dans, 5 O ‘Clock Peer aan de AHK Amsterdam

2009 – 2010 Internationale Theater Scholing De Nieuw Amsterdam Amsterdam

2005 - 2009 Sociaal Cultureel Werk



Relevant werk

 

 


2018 - heden Docent & maker bij  5 o Clock Class aan de AHK Amsterdam

2016 - heden Oriëntatie Workshop / Audities Theaterschool Amsterdam ATKA Amsterdam

2016 - 2017 Theatermaker bij Danslab Studiowest Amsterdam

2007 - 2008 Organiseren/doceren bij Circustheaterschool Poehaa Arnhem



 

Ervaring Theater

 

220

2020         Optredens “Anne-Fay’s Reasopra” show (Backing Vocals/ Dans)

 

2020         Rehearsing the Revolution, SPACE, (Spel/zang)
 

2020         VideoClip Lonely -Regie Mikki Sindhunata (Dans)

2020         VideoClip Gino Cochise (Dans)

2020         VideoClip These are the Nights - Kafka  (Spel)

2019/

2020         Showponies 2, Alex Klaasen Revue (Dans zang spel)

 

2019         Videoclip Computa - Jo goes hunting feat. Rocco & Carmen (spel)

2019         Let’s Talk Stumblingfolks, regie Emma Evelein (Dans/Voiceover)

2018         Showponies, Alex Klaasen Revue (Dans zang Spel)

2017         From Roots to Crown 2, choreograaf Gianni Grot (Poet/Dans)

2016         Watskeburt de Musical onder regie van Peter van de Witte (Spel/zang/dans/poppenspel)

2016         Watskeburt deleted Scenes” Parade, Regie; Peter van de Witte (Spel/zang/dans/poppenspel)

2015         Dans Collectief HELDEN (Dans/Theater/Maker)

2016         “Late evening zomercabaret” onder regie van Ruut Weissman (Dans/Zang/Spel)

2015         Afstudeervoorstelling “Baal” onder regie van Tatiana Pratley      (Spel/Zang)

2015         “Polleke” Nationale Toneel/NTjong, onder regie van Noel Fisher (Spel)

2014         “Que Sera Sera” eigen werk Nouveau Riche, Parade Amsterdam   (Spel/ Zang)

2014         “Que Sera Sera” eigen werk Nouveau Riche, Amsterdamse bos Theater   (Spel/ Zang)

2014         Container Voorstelling “Welcome to Eldorado” op over het IJ Festival (Spel) 

2014         “In the Republic Of Happiness” onder regie van Michiel de Regt (Spel/Zang)

2014         “Workshop Zweep” van Boukje Schweigman (Spel/Dans)

2014         “Lindegracht voorstellingen”onder begeleiding van Thomas Spijkerman (Spel)

2014         Workshop Hamlet bij TGA door Alwin Pulinckx (Spel)

2013         “Een voorstelling van God” onder regie van Ruut Weissman (Spel)

2013         Performance Mysteryland met Poetry Circle Nowere   (Zang)

2013         Performance Solar met Poetry Circle Nowere & Kunstcollectief Fayst (Zang/dans)

2012         “Hedda Gabler” onder regie van Ira Judkovskaja (Spel)

2011         “Full Circle” met Don’t Hit Mama (Dans)

2011         “Forever Forward” met 5 o’Clock & Cool Dance Collective (Dans)


TV



2020          Gastrol Redlight

2019          Gastrolen: DNA, GTST, Klokhuis, “Wat een verhaal” Serie

2018          Klokhuis, Puppy Patrol Serie

2018          Retrospekt, regie Esther rots Speelfilm

2017          Serie Spangas

2017          Speelfilm Doris

       

                  Onze Jongens

         

                  Matchmaker


2016          Gastrol juf Sarah Vlucht HS13 TV

2015          Gastrolletje Danni Lowinski TV


 


Spelregie

2020           Hoe krijg je sex op de eerste date Speelfilm

2019 Clip    Lionstorm no h8ro Videoclip

2019 5 o’     Clock eindvoorstelling peergroup Eindvoorstelling

 



Presentatie

2020             Online opendag ATD aan de Amsterdamse Hogeschool v/d Kunsten

2018             Bits of freedom Schouwburg Amsterdam


Vaardigheden

Dans:           Jazz, Modern, Urban, Show, Basis Klassiek, Afrikaans, House, Experimental

Zang:           Mezzo Sopraan

Sport:           Twee jaar Kung-Fu ervaring, Longboaden en Waveboarden


 

Bijzonderheden

 

 Poppenspel

 


Talen

Nederlands Moedertaal

Engels Goede beheersing in spreken, schrijven en lezen

Patois Moeders moedertaal